wtorek, 11 września 2012

Pierwszy one stroke

Tak, tak, wiem już wcześniej zamieściłam manicure  one stroke, ale to już był kolejny z tego rodzaju. Teraz wstawiam foto pierwszego one stroke w moim wykonaniu ;) Był trochę pracochłonny, ale z każdym następnym razem wykonuje się wszystko szybciej ;)


2 komentarze:

  1. Widzę, że i Ciebie dopadł szał one stroke ;) uwielbiam wzorki z użyciem farbek akrylowych :)Bardzo ładny wzorek, szczególnie podoba mi się palec serdeczny :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. odkąd mam farbki akrylowe to istnieje dla mnie praktycznie tylko ta metoda, ciągle szukam nowych wzorów, wymyślam coś nowego i kombinuję ;)

      Usuń

Bardzo dziękuję za każdy pozytywny komentarz, jak również za taki, który wyraża jakąś radę na przyszłość, nakierowuje ku lepszemu tworzeniu arcydzieł na paznokciach :)
Pozdrawiam ^^

PS. Nie mam nic przeciwko temu, że coś Ci się nie podoba, jednak jeśli już to piszesz to podaj konkretne argumenty i nie pisz jako anonim, bo nie masz po co się wysilać, w takiej sytuacji Twoja wypowiedź i tak nie trafi do obiegu. Nie mam ochoty ubolewać nad tym, że masz akurat zły dzień i chcesz dla zabawy demotywować innych, to Twój problem a nie mój!.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...