niedziela, 21 października 2012

Niedzielny (studencki) obiad z Winiary :D - Karkówka z grilla :P

Hej, hej :)

Wiem, że blog jest o paznokciach, ale dziś postanowiłam przedstawić Wam moje dzisiejsze kuchenne rewolucje :) W związku z tym, iż jakiś czas temu wraz ze współlokatorką zgromadziłyśmy spory zbiór przypraw Winiary, głosując na fb i odbierając przesyłki w paczkomatach, trzeba było zacząć je wypróbowywać. I tak oto dziś skusiłam się na na eksperymentowanie z karkówką z grilla. Może dzisiejsza próba nie była zbyt udana, ale otruć się nie otrułyśmy. Do karkówki zrobiłyśmy również frytki i dodałyśmy sos salsa, który dostałyśmy w jednej z paczek. Jak na pierwszy raz z karkówką to nie było źle. A do tego najadłyśmy się na dość długi czas ;)  Żeby nie było, że studenci żyją o suchym chlebie i wodzie ;)

Pozdrawiam :)

I zamieszczam jeszcze takie oto foto:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozytywny komentarz, jak również za taki, który wyraża jakąś radę na przyszłość, nakierowuje ku lepszemu tworzeniu arcydzieł na paznokciach :)
Pozdrawiam ^^

PS. Nie mam nic przeciwko temu, że coś Ci się nie podoba, jednak jeśli już to piszesz to podaj konkretne argumenty i nie pisz jako anonim, bo nie masz po co się wysilać, w takiej sytuacji Twoja wypowiedź i tak nie trafi do obiegu. Nie mam ochoty ubolewać nad tym, że masz akurat zły dzień i chcesz dla zabawy demotywować innych, to Twój problem a nie mój!.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...