wtorek, 2 października 2012

Odżywka i oliwka ^^

Dziś postanowiłam polecić Wam odżywkę 8w1 oraz oliwkę z kwiatuszkami :)


Odżywkę nabyłam w rossmanie.
Jest bardzo dobra, zwłaszcza gdy chce się, aby paznokcie trochę odpoczęły po długim noszeniu różnych mani. I stanowczo poprawia ich wygląd.

grafika"Oliwka zawiera w swym składzie olej JOJOBA, witaminy A i E oraz proteiny. Służy do nawilżenia i wygładzenia skórek wokół paznokci, działa też wzmacniająco i nawilżająco na samą płytkę pazokcia.Oliwka dzięki zawartym kwiatuszkom działa kojąco na skórę, a jej intensywny zapach pozawala nam na chwilę relaksu zarówno dla swoich dłoni jak i dla samej siebie.Sposób użycia: wcierać przynajmniej dwa razy dziennie na czystą płytkę paznokcia oraz wmasować w skórki i macierz paznokcia." - taki opis widnieje przy oliwce na allegro gdzie ją zakupiłam, jej zapach to frezja i jak dla mnie jest świetna, a więc polecam ją :)

grafika1 komentarz:

  1. Słyszałam już rózne opinie o tej odżywce, ale jestem zdecydowanie bardziej na tak. :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozytywny komentarz, jak również za taki, który wyraża jakąś radę na przyszłość, nakierowuje ku lepszemu tworzeniu arcydzieł na paznokciach :)
Pozdrawiam ^^

PS. Nie mam nic przeciwko temu, że coś Ci się nie podoba, jednak jeśli już to piszesz to podaj konkretne argumenty i nie pisz jako anonim, bo nie masz po co się wysilać, w takiej sytuacji Twoja wypowiedź i tak nie trafi do obiegu. Nie mam ochoty ubolewać nad tym, że masz akurat zły dzień i chcesz dla zabawy demotywować innych, to Twój problem a nie mój!.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...