poniedziałek, 5 listopada 2012

Moje skromne zbiory ;)

Tak wyszło, że dziś postanowiłam przedstawić Wam część moich zbiorów paznokciowych. Na razie tylko zbiór lakierów. Niestety nie jest dość liczny, bo tylko 22 lakiery + oliwka. Zwykle jednak nie potrzeba mi ich więcej, bo jak nie mam jakiegoś koloru lakieru, to zawsze są farbki akrylowe, a tych też trochę jest i zawsze można tworzyć nowe kolory, ale o pozostałych zbiorach innym razem ;)10 komentarzy:

 1. Ja też nie mam dużo lakierów(choć dla mnie to i tak dużo) i pewnie czas zrobić o tym jakiś post :).
  Jak u Ciebie sprawdzają się te małe lakiery z Vipery?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z tymi z Vipery to jest dość kiepsko z wytrzymałością, bo już na drugi dzień mi odpryskują, ale kolory mnie urzekły i jakoś dzięki temu nie skreślam ich ostatecznie ;)

   Usuń
 2. O widzę że sporo u Ciebie lakierów Safari:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kiedyś miałam sporo więcej, później został jeden ten pomarańczowy, bo reszta już się nie nadawała, a resztę dostałam niedawno na urodziny ;)

   Usuń
 3. Może nie jest to mega wielka kolekcja, ale malutka też nie, a do tego kolory, które posiadasz są bardzo ładne!
  A zbiór zapewne z czasem się powiększy ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam nadzieję ;) już myślę jakie nowości powinny zawitać w moich zbiorach, ale niestety na razie muszę z tym poczekać ;)

   Usuń
  2. Ja też mam odwyk. Może nie posiadam największej kolekcji wśród lakieromaniaczek, ale wkrótce zamierzam mój duży zbiór także przedstawić ;-)

   Usuń
 4. Moja ilość lakierów jest przerażająca...:(

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozytywny komentarz, jak również za taki, który wyraża jakąś radę na przyszłość, nakierowuje ku lepszemu tworzeniu arcydzieł na paznokciach :)
Pozdrawiam ^^

PS. Nie mam nic przeciwko temu, że coś Ci się nie podoba, jednak jeśli już to piszesz to podaj konkretne argumenty i nie pisz jako anonim, bo nie masz po co się wysilać, w takiej sytuacji Twoja wypowiedź i tak nie trafi do obiegu. Nie mam ochoty ubolewać nad tym, że masz akurat zły dzień i chcesz dla zabawy demotywować innych, to Twój problem a nie mój!.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...