poniedziałek, 8 lipca 2013

One stroke - tutorial

Różane życie? Czemu nie :)

Rosy life? Why not :)Dziś post ze specjalną dedykacją dla Renaty(wybacz, że bez motylków), która bardzo prosiła mnie o tutorial do tego zdobienia. Trochę czasu minęło, ale wykonałam tutorial. Mani zdobił moje pazurki podczas obrony. I mogę oficjalnie pochwalić się tytułem licencjata z matematyki :) A teraz do rzeczy.


Today post with special inscription for Renata (forgive that without butterflies), who asked me to do a tutorial for this manicure. Some time has passed but I do the tutorial. Manicure was adorning  my nails during  defence of the scientific. And officially I can show off  Bachelor's degree of Mathematics :) And now to the point.
PODPIS

9 komentarzy:

 1. może być? piękne te kwiatki! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. piękny wzór i wykonanie mistrza

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie pazurki zawsze przypominają mi obrazy :D

  OdpowiedzUsuń
 4. piękny wzorek :) ja mam taki podobny kwiatek ale na stópkach

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozytywny komentarz, jak również za taki, który wyraża jakąś radę na przyszłość, nakierowuje ku lepszemu tworzeniu arcydzieł na paznokciach :)
Pozdrawiam ^^

PS. Nie mam nic przeciwko temu, że coś Ci się nie podoba, jednak jeśli już to piszesz to podaj konkretne argumenty i nie pisz jako anonim, bo nie masz po co się wysilać, w takiej sytuacji Twoja wypowiedź i tak nie trafi do obiegu. Nie mam ochoty ubolewać nad tym, że masz akurat zły dzień i chcesz dla zabawy demotywować innych, to Twój problem a nie mój!.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...