poniedziałek, 21 października 2013

Biżuteria drewniana 1Przyszła pora na biżuterię tworzoną metodą decoupage :) Mam dziś Wam do pokazania 3 pary kolczyków i bransoletkę :)

Pierwsze kolczyki wykonałam dla koleżanki, miały być nie za duże i miętowe :)


Kolejne są już moje. Z jednej strony postawiłam na miętę, a z drugiej na granat.


I trzecia para również wykonana dla siebie. Z jednej strony nakleiłam motyw z serwetki, a z drugiej żeby nie było namalowałam własnoręcznie po jednym kwiatuszku :)


Oczywiście strona z kwiatuszkami z serwetki bardziej przypadła mi do gustu ;) A na koniec jeszcze ostatnie kolczyki już z bransoletkę w komplecie :)


Kolejna bransoletka już czeka w kolejce na prezentację. Mam też dla Was w końcu odnowioną lampkę mojej mamy. Tata już po raz kolejny zdążył mi powiedzieć, że pomyliłam kierunek studiów. ;) I mam też nowy pomysł z czego jeszcze można zrobić wazony. Otóż odkryłam, że idealnie nadają się do tego celu butelki po pysznym soku DrWitt'a :)

Gdyby ktoś był zainteresowany tego typu rzeczami, zapraszam do korespondencji mailowej : joanna.reda07@gmail.com   :)


Buziaczki :* :* :*
PODPIS

5 komentarzy:

Bardzo dziękuję za każdy pozytywny komentarz, jak również za taki, który wyraża jakąś radę na przyszłość, nakierowuje ku lepszemu tworzeniu arcydzieł na paznokciach :)
Pozdrawiam ^^

PS. Nie mam nic przeciwko temu, że coś Ci się nie podoba, jednak jeśli już to piszesz to podaj konkretne argumenty i nie pisz jako anonim, bo nie masz po co się wysilać, w takiej sytuacji Twoja wypowiedź i tak nie trafi do obiegu. Nie mam ochoty ubolewać nad tym, że masz akurat zły dzień i chcesz dla zabawy demotywować innych, to Twój problem a nie mój!.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...