sobota, 7 grudnia 2013

Kamienista mięta

Myślę, że wyszło dość ciekawie.

Mięta to oczywiście Golden Rose Rich Color #44. Na takiej bazie linerem zmalowałam czarne trójkąty, na których później kilkoma lakierami zrobiłam coś a la kamyki ;) Na koniec brzegi trójkątów pociągnęłam srebrnym linerem. I oto co z tego wyszło:


To jak? Spodobało się? Ja nosiłam ten mani prawie tydzień, mimo że planowałam mieć go krótko, ale brak czasu sprawił, że mogłam cieszyć się tym zdobieniem znacznie dłużej ;)


8 komentarzy:

 1. Wyszło nawet baaaaardzo ciekawie!! Bardzo mi się podoba! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo efektowne - super pomysł i wykonanie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne bardzo pomysłowe te kamyki super wyszło:)powiem tak nie pamiętam kiedy nosiłam mani przez tydzień:(a czasem tak ładnie wyjdzie a tu trzeba coś innego zmalować...i tak w kółko:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda bardzo ciekawie :) Na początku myslałam, że to choinki :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie zrobione paznokcie!

  OdpowiedzUsuń
 6. kolejne niebanalne :) kojarzy mi się z takim kamiennym blatem kuchennym :) coś pięknego

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozytywny komentarz, jak również za taki, który wyraża jakąś radę na przyszłość, nakierowuje ku lepszemu tworzeniu arcydzieł na paznokciach :)
Pozdrawiam ^^

PS. Nie mam nic przeciwko temu, że coś Ci się nie podoba, jednak jeśli już to piszesz to podaj konkretne argumenty i nie pisz jako anonim, bo nie masz po co się wysilać, w takiej sytuacji Twoja wypowiedź i tak nie trafi do obiegu. Nie mam ochoty ubolewać nad tym, że masz akurat zły dzień i chcesz dla zabawy demotywować innych, to Twój problem a nie mój!.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...