niedziela, 14 grudnia 2014

I love Hean sugar RED #858


I znów mnie kilka dni nie było, ależ ja się ociągam. Ale do rzeczy, przychodzę do Was z kolejnym piaskowym lakierem. W poprzednim poście pokazałam Wam również czerwień, jednak od Pierre Rene. A dziś zaprezentują drugą od Hean.
Lakier jest ciekawy. Do pełnego krycia wystarczają dwie warstwy, nie sprawia jakiś większych trudności przy malowaniu. Na zdjęciach odcień jest trochę przekłamany, bo jak dla mnie nie jest taki ciepły tylko troszkę wpadający w róż. Jednakże pozostawia bardzo ciekawy piaskowy efekt na paznokciach i przede wszystkim drobinki widoczne w buteleczce, nie zanikają po nałożeniu na paznokcie. Wręcz przeciwnie, są jeszcze bardziej widoczne. Ale nie mogę o nim powiedzieć, że mnie szalenie zachwycił, mam innego faworyta w tej kwestii, jednak o tym za jakiś czas.
U Ewlyn możecie zobaczyć, co on ma do powiedzenia na temat tego lakieru :)Dziękuję firmie Hean za możliwość testowania ich produktów. Nie miało to wpływu na moją opinię.5 komentarzy:

Bardzo dziękuję za każdy pozytywny komentarz, jak również za taki, który wyraża jakąś radę na przyszłość, nakierowuje ku lepszemu tworzeniu arcydzieł na paznokciach :)
Pozdrawiam ^^

PS. Nie mam nic przeciwko temu, że coś Ci się nie podoba, jednak jeśli już to piszesz to podaj konkretne argumenty i nie pisz jako anonim, bo nie masz po co się wysilać, w takiej sytuacji Twoja wypowiedź i tak nie trafi do obiegu. Nie mam ochoty ubolewać nad tym, że masz akurat zły dzień i chcesz dla zabawy demotywować innych, to Twój problem a nie mój!.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...