niedziela, 28 grudnia 2014

Sugar Crystals - Hean (podsumowanie)

Święta przeminęły bardzo szybko więc pora, aby napisać coś na blogu. Dziś nie będzie tego dużo, bo tylko podsumuję swoje recenzje dotyczące serii Sugar Crystals od Hean. Jak już zdążyliście się zorientować, sugar-owa kolekcja zawiera osiem buteleczek ze ślicznymi lakierami. Jedne są ładniejsze, drugie mniej, ale wszystkie są bardzo przyjemne w użytkowaniu. Najbardziej wyraźny piaskowy efekt jest na zieleni, indygo, czerwieni i złotku. Filet, róż i koral mają wykończenie bardziej matowe, a drobinki nie są za bardzo wyczuwalne. Natomiast jeans to coś pomiędzy piaskiem, a wykończeniem matowym.
Co do tego, który lakier najbardziej chwycił mnie za serce, to chyba złotko, które jest naprawdę obłędne, zaś na drugim miejscu plasuje się indygo i dalej co jest zaskoczeniem również dla mnie, bo pokochałam ten fiolet. Cudownie wygląda na pazurkach, chociaż ciężko oddać jego prawdziwy kolor na zdjęciach.
Myślę, że cała kolekcja firmy Hean bardzo dobrze wyszła i trafia w gusta wielu klientek :)

Klikając w odpowiednie zdjęcia przeniesiecie się do postów o wybranych kolorach.
Bardzo dziękuję firmie Hean za możliwość przetestowania całej świetnej serii lakierów. 5 komentarzy:

 1. Mi zostały jeszcze dwa do przetestowania.
  A te paznokcie ze złotym masz obłędne!

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne lakiery, a zdobienia z nimi jeszcze lepsze ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie są śliczne, ale ten niebieski jest boski! <3

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozytywny komentarz, jak również za taki, który wyraża jakąś radę na przyszłość, nakierowuje ku lepszemu tworzeniu arcydzieł na paznokciach :)
Pozdrawiam ^^

PS. Nie mam nic przeciwko temu, że coś Ci się nie podoba, jednak jeśli już to piszesz to podaj konkretne argumenty i nie pisz jako anonim, bo nie masz po co się wysilać, w takiej sytuacji Twoja wypowiedź i tak nie trafi do obiegu. Nie mam ochoty ubolewać nad tym, że masz akurat zły dzień i chcesz dla zabawy demotywować innych, to Twój problem a nie mój!.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...