środa, 24 grudnia 2014

Wesołych Świąt


Wiem, że miał być post podsumowujący serię Sugar Crystals, ale niestety nie było czasu na to, a teraz już wypada zamieścić coś świątecznego.
W blogosferze pełno zdobień świątecznych, a u mnie pojawia się dopiero pierwsze i prawdopodobnie jedyne, gdyż nie mam na to czasu. Bazowy lakier to jeden z kolekcji MIYO o nazwie MERCURY, a reszta to już farbki akrylowe i ręczne malowanie :) 
Nie będę się już bardziej rozpisywać. Jedynie chciałaby złożyć Wam moi kochani czytelnicy i czytelniczki najserdeczniejsze życzenia świąteczne i abyście ten świąteczny czas spędzili w miłej, rodzinnej atmosferze. Życzę Wam również abyście byli obdarzani miłością na co dzień, aby zdrowie dopisywało, a szczęście pomagało w życiu, bo dzięki niemu bardzo często bywa łatwiej. Wesołych Świąt :) :*


8 komentarzy:

 1. Piękne!
  Wesołych Świąt :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne pazurki! Zwłaszcza ten domek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne, normalnie obrazy na paznokciach

  OdpowiedzUsuń
 4. ale malowniczy obrazek, świetnie :)

  Wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesteś genialna! to zdobienie jest cudowne :)
  Wesołych Świąt ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. prześliczne pazurki :) obserwuję od razu! :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozytywny komentarz, jak również za taki, który wyraża jakąś radę na przyszłość, nakierowuje ku lepszemu tworzeniu arcydzieł na paznokciach :)
Pozdrawiam ^^

PS. Nie mam nic przeciwko temu, że coś Ci się nie podoba, jednak jeśli już to piszesz to podaj konkretne argumenty i nie pisz jako anonim, bo nie masz po co się wysilać, w takiej sytuacji Twoja wypowiedź i tak nie trafi do obiegu. Nie mam ochoty ubolewać nad tym, że masz akurat zły dzień i chcesz dla zabawy demotywować innych, to Twój problem a nie mój!.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...