piątek, 10 kwietnia 2015

Projekt Stemplowej Maniaczki 1

Baza: biel PROFESSIONAL #309 PURE WHITE (Pierre Rene), czarny I love Hean
Wzorki: płytka do stempli (BPS),  biel PROFESSIONAL #309 PURE WHITE (Pierre Rene), czarny I love Hean
Wykończenie: top coat KillyS

Witajcie,
Dziś mam dla Was zdobienie projektowe. Już bardzo długi czas temu brałam udział w wyzwaniu, dlatego skusiłam się tym razem. Do tego może trochę poćwiczę stemplowanie, bo średnio mi to idzie. I jak widzicie, mój pierwszy tydzień kiepsko wypada. Po pierwsze mam za mało płytek, a po drugie wybrane przeze mnie lakiery słabo się odbijały, po części też przez płytkę. Jednak odhaczyłam pierwszy tydzień, kolejne na pewno będą lepsze. Mimo małej ilości płytek ;)
Zapraszam Was również do RedRouge gdzie znajdziecie mnóstwo świetnych prac pozostałych uczestniczek projektu ;)
5 komentarzy:

  1. Jak ładnie! :) Mnie stemplowanie niestety tak idealnie nie wychodzi :<

    OdpowiedzUsuń
  2. takie romantyczne pomimo ciemnych kolorów :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Właśnie dziś też ćwiczyłam stemplowanie, bo mimo, że stempelki mam już dłuższy czas jeszcze chyba nie robiłam ich na paznokciach (poza 1 nieudaną próbą po której się zniechęciłam..) i nie wiem od czego to zależy, że czasem fajnie się odbije a czasem nie.. albo fajnie się odbije na tą "gumkę" ale na paznokcieć już tylko połowa.. strasznie mnie to frustruje :-(

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozytywny komentarz, jak również za taki, który wyraża jakąś radę na przyszłość, nakierowuje ku lepszemu tworzeniu arcydzieł na paznokciach :)
Pozdrawiam ^^

PS. Nie mam nic przeciwko temu, że coś Ci się nie podoba, jednak jeśli już to piszesz to podaj konkretne argumenty i nie pisz jako anonim, bo nie masz po co się wysilać, w takiej sytuacji Twoja wypowiedź i tak nie trafi do obiegu. Nie mam ochoty ubolewać nad tym, że masz akurat zły dzień i chcesz dla zabawy demotywować innych, to Twój problem a nie mój!.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...