piątek, 31 lipca 2015

Słonecznikowo


Baza: Strong&Trendy Nails pomarańcz #155, morelka #154 (Sensique)
Wzorki: farbki akrylowe
Wykończenie: top coat KillyS

Mam dziś dla Was bardzo słoneczne i wakacyjne zdobienie. Wybaczcie wypukłości w formie malutkich purchli na paznokciach z pomarańczowym lakierem, ale niestety ma on już troszkę lat i zrobił się strasznie gęsty więc kiepsko nadaje się do zdobień, ale jeszcze po raz ostatni go użyłam. A że wymyśliłam sobie połączenie tej pomarańczy z morelką to trzeba było wykombinować jakieś ciekawe zdobienie. Z pomocą chyba wtedy przyszedł mi jakiś obrazek znaleziony w internecie, ale nie pamiętam dokładnie. Najpierw wykonałam słonecznik na wzorniku, a później już na paznokciach i bardzo spodobało mi się takie połączenie kolorystyczne. Jest takie żywe, wesołe i letnie. I to byłoby na tyle zapraszam do oglądania zdjęć.
Życzę udanego weekendu. :)
7 komentarzy:

 1. Słoneczniki wyglądają jak 3d :)) pięknie je zmalowałaś :))

  OdpowiedzUsuń
 2. esencja lata na paznokciach <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie wyszły te słoneczniki - bardzo realistycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne zdobienie a słonecznik wymiata aż Mo się coś wydaje ze skradne pomysł ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudownie wyszły Ci te słoneczniki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ślicznie, subtelnie i kobieco! :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozytywny komentarz, jak również za taki, który wyraża jakąś radę na przyszłość, nakierowuje ku lepszemu tworzeniu arcydzieł na paznokciach :)
Pozdrawiam ^^

PS. Nie mam nic przeciwko temu, że coś Ci się nie podoba, jednak jeśli już to piszesz to podaj konkretne argumenty i nie pisz jako anonim, bo nie masz po co się wysilać, w takiej sytuacji Twoja wypowiedź i tak nie trafi do obiegu. Nie mam ochoty ubolewać nad tym, że masz akurat zły dzień i chcesz dla zabawy demotywować innych, to Twój problem a nie mój!.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...