piątek, 18 grudnia 2015

Blue & violet

Nazwa: #253 BABY BLUE z serii WAX MATT - mySecret
Od producenta:
"Nowoczesna formuła lakieru zapewnia wykończenie o woskowej strukturze z subtelnym połyskiem."
Opis: Lakier o takim fajnym smerfnym kolorze i matowym wykończeniu. Niestety ten mat jest słabo widoczny i wg mnie lepiej pasowałby tutaj piękny połysk. Jednak może ktoś ma inne zdanie na ten temat. Przy malowaniu trzeba uważać, aby równomiernie nakładać lakier, bo mogą pojawić się smugi. Przez delikatny mat zmywanie jest troszkę trudniejsze, ale na szczęście nie przebarwia płytki.
Pojemność: 10 ml
Cena: 6,99 zł

Nazwa: #193 heather z serii Sensique color - Sensique
Od producenta:
"Trwały lakier do paznokci z Tefpoly. Intensywny kolor i szklany połysk. Przed użyciem wstrząsnąć (góra/dół). Polecane zastosowanie lakieru podkładowego."
Opis: Od razu mogę powiedzieć, że jest obłędny. Chyba zaczynam lubić fiolety ;) Ten jest śliczny, mieni się cudnie tysiącem drobinek. Dwie warstwy w zupełności wystarczają do pełnego krycia. Jednak jak wiadomo przy zmywaniu pojawiają się problemy,  ze wzg na drobinki, ale da się zmyć ;)
Pojemność: 10 ml
Cena: 6,99 zł

Baza: odżywka do paznokci KERATIN NUTRITION (Sensique)
Kolory: #193 heather z serii Sensique color  (Sensique), #253 BABY BLUE z serii WAX MATT (mySecret)
Wzorki: #192 wind, #196 night z serii Sensique color  (Sensique)
Wykończenie: top coat INSTA-DRI (Sally Hansen)

Wzorek taki na odczepnego bez żadnych udziwnień. Poniższe zdjęcia niestety przy sztucznym świetle, ponieważ nie miałam warunków do zdjęć przy świetle dziennym.
3 komentarze:

  1. nie przepadam za fioletami, ale ten wygląda zjawiskowo ;) chyba tak samo zaczynam je lubić :D

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozytywny komentarz, jak również za taki, który wyraża jakąś radę na przyszłość, nakierowuje ku lepszemu tworzeniu arcydzieł na paznokciach :)
Pozdrawiam ^^

PS. Nie mam nic przeciwko temu, że coś Ci się nie podoba, jednak jeśli już to piszesz to podaj konkretne argumenty i nie pisz jako anonim, bo nie masz po co się wysilać, w takiej sytuacji Twoja wypowiedź i tak nie trafi do obiegu. Nie mam ochoty ubolewać nad tym, że masz akurat zły dzień i chcesz dla zabawy demotywować innych, to Twój problem a nie mój!.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...