poniedziałek, 1 sierpnia 2016

Megara

Baza: odżywka KERATIN  NUTRITION (Sensique)
Kolory: Art Nails #323 tamarillo, #326 rambutan (Sensique)
Dodatkowo: Nail Art #271 RED HEART (My Secret)
Malunki: farbki akrylowe
Wykończenie: top coat Ultra gloss nail shine (Essence)

Witajcie kochani,
Dziś prezentuję Wam kolejną księżniczkę Disneya w moim wykonaniu. Standardowo zmalowałam ją farbkami akrylowymi. Przy zdobieniu wykorzystałam również artystyczny lakier od MySecret z czerwonymi serduszkami, których niestety nie mogłam wyciągnąć z buteleczki ;) Zaś lakiery od Sensique pojawiły się już wcześniej tutaj.
Dodatkowo, uświadomiłam sobie, że nie było mnie tutaj przez równy miesiąc :o I nie mogę obiecać, że będę pojawiać się częściej. Moje paznokcie ostatnio też mają ciężki dni, a muszę je do października jakoś odratować ;) Jednak nie martwcie się, troszkę zdobień do pokazania jeszcze mi zostało. Mam nadzieję, że będziecie mnie tu odwiedzać mimo mojego braku czasu. ;)8 komentarzy:

Bardzo dziękuję za każdy pozytywny komentarz, jak również za taki, który wyraża jakąś radę na przyszłość, nakierowuje ku lepszemu tworzeniu arcydzieł na paznokciach :)
Pozdrawiam ^^

PS. Nie mam nic przeciwko temu, że coś Ci się nie podoba, jednak jeśli już to piszesz to podaj konkretne argumenty i nie pisz jako anonim, bo nie masz po co się wysilać, w takiej sytuacji Twoja wypowiedź i tak nie trafi do obiegu. Nie mam ochoty ubolewać nad tym, że masz akurat zły dzień i chcesz dla zabawy demotywować innych, to Twój problem a nie mój!.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...