wtorek, 22 listopada 2016

Zygzakowe love

Baza: baza hybrydowa (Gelish)
Kolory: ISTAMBUL Glitter Gel Polish (Indigo), #022 Mint (Semilac), #023 Banana (Semilac), #048 Bright Emerald
Wzorki: #040 Canary Green (Semilac), #041 Caribbean Green (Semilac), #042 Neon Raspberry
Wykończenie: top coat hybrydowy (Gelish)

Hello, hello, jestem z nowym postem. Dziś żadnych recenzji tylko zygzaczkowe zdobienie. Ze względu na to, że zdjęcia są sprzed jakiegoś czasu, to na pazurkach goszczą hybrydy, ponieważ zapuszczałam je wtedy na ślub. Wykonanie tego zdobienia było niezłą kombinacją. Jakoś miałam bardzo duży problem na jakie kolory się zdecydować i co ostatecznie zmalować. Było trochę zmywania jeszcze przed ostatecznym utwardzeniem, ale w końcu się udało. A w efekcie końcowym powstały takie neonowe mazaje :)  
Jak je zrobiłam? Sondą wykonałam kropeczki w odpowiednich kolorach i miejscach, a później też sondą, ale o cienkiej końcówce, część kropek połączyłam. I tak oto powstał efekt ostateczny.


4 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy pozytywny komentarz, jak również za taki, który wyraża jakąś radę na przyszłość, nakierowuje ku lepszemu tworzeniu arcydzieł na paznokciach :)
Pozdrawiam ^^

PS. Nie mam nic przeciwko temu, że coś Ci się nie podoba, jednak jeśli już to piszesz to podaj konkretne argumenty i nie pisz jako anonim, bo nie masz po co się wysilać, w takiej sytuacji Twoja wypowiedź i tak nie trafi do obiegu. Nie mam ochoty ubolewać nad tym, że masz akurat zły dzień i chcesz dla zabawy demotywować innych, to Twój problem a nie mój!.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...